Regulamin

REGULAMIN

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy w Ośrodku Domków Letniskowych DUET. Mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewnić jego sprawną organizację.

1. Goście korzystający z noclegów w domkach zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem pobytu oraz jego przestrzeganiem.
2. Doba noclegowa rozpoczyna się o godz. 15:00 w dniu przyjazdu i trwa do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
3. Cisza nocna obowiązuje od godz. 23:00 do 7:00 rano.
4. Przekazanie i oddanie domku następuje w obecności personelu ośrodka, po uprzednim dokonaniu zapłaty za okres objęty rezerwacją.
5. Dodatkowo na miejscu pobierana jest opłata serwisowa w wysokości 100 zł/pobyt,  opłata klimatyczna 3,20 zł/os/dzień , wypożyczenie ręczników 25 zł/pobyt ( opcja dodatkowa), opłata za zwierzęta 50 zł/dzień, 50 zł/ dzień dodatkowa 6- osoba

6. Zakaz palenia tytoniu w domku letniskowym , złamanie tego zakazu będzie skutkować opłatą w kwocie równowartości dwóch noclegów.
7. Płatność za pobyt pobierana jest gotówką lub kartą płatniczą w dniu przyjazdu i nie podlega zwrotowi w przypadku skrócenia pobytu.
8. Zachowanie Gości korzystających z noclegu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Możemy odmówić świadczenia usług osobom naruszającym tę zasadę.
9. Prosimy o przestrzeganie ogólnie przyjętych zasad BHP i P. Poż.
10. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie obiektu w godz.
od 8:00 do 23:00 tylko za wcześniejszą zgodą gospodarzy.
11. Goście wynajmujący domek ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wszelkie uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia powstałe z ich winy jak również odwiedzających osób.
12. Prosimy zgłaszać usterki lub niedopatrzenia zaraz po ich stwierdzeniu. W przypadku nie zgłoszenia, a stwierdzenia usterki, szkody, braku wyposażenia zostanie pobrana stosowna opłata wartości przedmiotu.
13. Nie można odstępować domku jak również przyjmować na nocleg innych osób bez porozumienia z Gospodarzem.
14. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawienie w domkach przedmiotów wartościowych .
15. Zwierzęta są akceptowane za dodatkową opłatą 50 zł/dzień mały piesek z włosem .
16. Rodzice i opiekunowie zobowiązani są do opieki nad dziećmi na terenie całego ośrodka oraz na placu zabaw.

17. Wynajem domku z Jacuzzi na tarasie dotyczy korzystania tylko i wyłącznie osób zameldowanych w danym domku.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.